top of page

Hakkımızda

Dayne Sağlık, online kozmetik dünyasına farklı bir değer katmak, internet kullanıcılarını kozmetik ve dermokozmetik alanında geniş yelpazede yenilikçi ürün seçenekleri ile tanıştırmak, sağlık ve güzellik anlamında ihtiyaçlara cevap vermek üzere 2013 yılında kurulmuştur. Kozmetik ve dermokozmetik ürünleri en iyi hizmet kalitesi, tedarik ağı ve hızlı çözümleri ile tüketicileriyle buluşturmaya devam etmektedir.


250' den fazla marka ile 10.000' in üzerinde ürünü müşterileriyle buluşturan Dayne Sağlık, gönderilerin hızlı, eksiksiz ve sorunsuz şekilde ulaşması için tüm operasyonel süreçlerde gelişmiş bir ERP kullanmakta, esnek raporlama ve analiz özellikleriyle müşteri deneyimi ve alışveriş alışkanlıklarını inceleyebilmektedir. 


Teknolojinin son olanaklarından yararlanan Dayne Sağlık, kuruluşundan sonraki ilk iki yıl içinde hızlı bir büyüme süreci geçirerek değerli ortaklarıyla, gelişen dijital dünyaya ayak uydurmaktadır. Tüketicilerin her an değişen talep ve beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
 

bottom of page